O NÁS


O NÁS

Ми - організація, метою якої є сприяння розвитку міжкультурних, професійних, освітніх та інших зв‘язків на благодійній основі.

Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією Evrosen є сполучною ланкою між багатьма свідомими, відповідальними громадянами місцевої та національної спільноти та людьми, котрі цього потребують через непередбачувані ситуації або зацікавлені у кооперації через власне бажання.

Evrosen був створений року відповідно до ключових цінностей організації, якими були визначені:

Підтримка інтеграції іноземців шляхом побудови та консолідації культурних спільнот на місцевому, національному та міжнародному рівнях та підтримки їхнього взаємного пізнання та співпраці.

Допомога безпритульним дітям та сиротам, дитячі будинки, співпраця між будинками в Чехії та країнах третього світу.

Підтримка взаємної комунікації між громадами в Чехії та за кордоном, допомога країнам третього світу

Організація участі у тематичних студентських проектах, командну роботу та самореалізацію молоді.

Поширення інформації серед членів, які збільшують їхню зайнятість та навчання за кордоном та вдома.

Заохочення регіонального, національного та міжнародного обміну досвідом між професіоналами та непрофесіянами, які працюють над розвитком демократії та громадянського суспільства.

Сприяння залученню та інтеграції національних меншин та інших інвалідів у суспільство.  Йдеться про допомогу в інтеграції соціальних, соціальних, робочих, культурних, хобі тощо.

Пропагування самодіяльної культури, мистецтва та спорту та інших видів хобі, необхідних для здоров’я людини та суспільства.

Вплив на громадськість у просуванні позитивного підходу до «східних націй», сприянням взаємній співпраці між державним сектором та неурядовими організаціями та посередництвом у їх спілкування з приватним сектором.

Громадська освіта в сферах, пов'язаних з вищезазначеними основними цілями

Наша досвідчена команда є найціннішим та найважливішим ресурсом організації.

Evrosen - це середовище людей, що вміють мріяти і втілювати мрії людей в суспільно корисних проектах та можливість реалізувати себе в команді однодумців.

Jsme mezinárodní tým lidí, který se skládá z nadšenců z různých branží, studentů, vědců, sportovců, učitelů, nehledě na barvu kůže a barvu pasu, které sjednocuje myšlenka o propojení světa, o propojení kultur a na vybudování hodnot a míru. 

Pomáháme cizincům v integraci do České společnosti a tím, že neseme myšlenku v kulturním, sportovním a sociílním spektru.

Působili jsme už jako svaz studentů v letech 2004-2006 při velvyslanectví Ukrajiny. Od roku 2008, jsme do roku 2009 působili, jako Asociace Evrosen-Baiterek společně s kazašskými studenty. 
Po začátku konfliktu na Ukrajině jsme zmobilizovali úsilí a podporujeme oběti konfliktu tím, že se snažíme šířit myšlenku pomoci a solidarity mezi všemi lidmi. 

Sledujte naši stránku a naše akce. Spolu jsme síla! Podporujeme se navzájem!