O NÁS


O NÁS

     Ми - організація, метою якої є сприяння розвитку міжкультурних, професійних, освітніх та інших зв‘язків на благодійній основі.

 

     Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Evrosen є сполучною ланкою між багатьма свідомими, відповідальними громадянами місцевої і національної спільноти та людьми, які опинились в складній життевій ситуації або зацікавлені у кооперації через власне бажання.

 

     Evrosen був створений року відповідно до ключових цінностей організації, якими були визначені:

  -  Підтримка інтеграції іноземців шляхом побудови та консолідації культурних спільнот на місцевому, національному і міжнародному рівнях та сприяння їх співпраці.

  -  Допомога безпритульним дітям та сиротам; співпраця між дитячими будинками в Чехії та країнах третього світу.

  -  Підтримка взаємної комунікації між громадами в Чехії та за кордоном, допомога країнам третього світу.

  -  Організація участі молоді у тематичних студентських проектах, залучання її до командної роботи задля самореалізації .Поширення інформації серед осіб та організацій, які збільшують зайнятість та навчання молоді за кордоном та вдома.

  -  Заохочення регіонального, національного та міжнародного обміну досвідом між громадянами, які працюють над розвитком демократії та громадянського суспільства.

  -  Сприяння залученню та інтеграції національних меншин та інших інвалідів у суспільство.  Йдеться про допомогу в інтеграції соціальних, робочих, культурних, хобі тощо.

  -  Пропагування самодіяльної культури, мистецтва та спорту та інших видів хобі, необхідних для здоров’я людини та суспільства.

  -  Вплив на громадськість у просуванні позитивного підходу до «східних націй», сприянням взаємній співпраці між державним сектором та неурядовими організаціями та посередництвом у їх спілкування з приватним сектором.

Громадська освіта в сферах, пов'язаних з вищезазначеними основними цілями

 

Наша досвідчена команда є найціннішим та найважливішим ресурсом організації.

Щрганізація Evrosen - це середовище людей, що вміють мріяти і втілювати мрії людей у суспільно-корисних проектах та можливість реалізувати себе в команді однодумців.

 

Jsme mezinárodní tým lidí, který se skládá z nadšenců z různých branží, studentů, vědců, sportovců, učitelů, nehledě na barvu kůže a barvu pasu, které sjednocuje myšlenka o propojení světa, o propojení kultur a na vybudování hodnot a míru. 

Pomáháme cizincům v integraci do České společnosti a tím, že neseme myšlenku v kulturním, sportovním a sociílním spektru.

Působili jsme už jako svaz studentů v letech 2004-2006 při velvyslanectví Ukrajiny. Od roku 2008, jsme do roku 2009 působili, jako Asociace Evrosen-Baiterek společně s kazašskými studenty. 
Po začátku konfliktu na Ukrajině jsme zmobilizovali úsilí a podporujeme oběti konfliktu tím, že se snažíme šířit myšlenku pomoci a solidarity mezi všemi lidmi. 

Sledujte naši stránku a naše akce. Spolu jsme síla! Podporujeme se navzájem!